Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

 • KVIEČIA „POEZIJA SODŲ ŽYDĖJIME“

 • TELŠIŲ CENTRO „VILTIS“ UGDYTINIAMS ĮTEIKTI PAŽYMĖJIMAI

  Gegužės 21 d. bibliotekos Inovacijų ir mokymo centre lankėsi Telšių centro „Viltis“ ugdytiniai.

  Keliaujant į vasaros atostogas, jiems tai buvo paskutinė anglų kalbos pamoka su programa „Eurotalk Language Learning“. Dalyviai išbandė savo jėgas „Kahoot“ viktorinoje – pasitikrino žinias, prisimindami anglų kalbos žodžius. Įveikus viktoriną, visiems buvo įteikti pažymėjimai.

  Dėkojame Telšių „Vilties“ centro kolektyvui, ugdytiniams ir jų socialinėms darbuotojoms Vilmai Varpiotienei, Jovitai Petrikienei, Aušrai Vanagaitei už puikų bendradarbiavimą ir dovanas.

  Skaityti daugiau...

 • NAUJOJI BIBLIOTEKOS VADOVĖ – JOLANTA ZUBIENĖ

  Gegužės 20 d. darbą pradėjo naujoji Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Jolanta Zubienė, turinti 17 metų darbo bibliotekoje patirtį. Iki šiol ėjo Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos Dokumentų komplektavimo ir informacinių technologijų skyriaus vedėjos pareigas.
  Bibliotekos kolektyvas sveikina naująją vadovę ir linki sėkmės!
 • PIRMADIENIO CITATA. STASYS KASPARAVIČIUS „ŽEMAITIJA – PASLAPČIŲ ŽEMĖ“

  Kiekvienas tikras šių laikų žemaitis pritars: žemaičiai visada buvo, yra ir bus!

  Išlikę žemaičiai su tvirta nepalaužiama savimone – tai ir yra didžioji žemaičių paslaptis.

 • SUSITIKIMAS SU KUNIGU, POETU BENU LYRIU

 • GEGUŽĖS MĖNESĮ MINIMA SLAPTAŽODŽIŲ DIENA

  Bibliotekos Medijų ir informacinio raštingumo užsiėmimo dalyviai išbandė dirbtinio intelekto programą.

  Pasitelkdami dirbtinį intelektą, gyventojai ieškojo informacijos, kokios yra saugaus slaptažodžio kūrimo rekomendacijos. Susirinkusieji bandė tam tikrus žodžius užkoduoti – paversti saugiu slaptažodžiu.

  Jei domina Medijų ir informacinis raštingumas bibliotekoje, galite registruotis tel. (8 444) 41716.

   

 • ŠIRDĮ ŠILDANČIOS ISTORIJOS

  Gegužės 16 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko Loretos Fokienės knygos „GYVENK. ŠIRDĮ ŠILDANČIOS ISTORIJOS“ pristatymas.

  L. Fokienė – tekstų rašytoja (sąmoningumo, dvasinių paieškų temos), lektorė, įvairių vidinio augimo projektų autorė, penkių vaikų mama. Apsigynusi informatikos magistro laipsnį, nemažai metų dirbo programuotoja, IT projektų vadove, tekstų vertėja, redaktore.

  Skaityti daugiau...

 • „POEZIJOS PAVASARIS 2024“

 • KARJEROS DIENĄ ATVYKO „KRANTO“ PROGIMNAZIJOS VAIKAI

  Gegužės 15 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje apsilankė būrys svečių! KARJEROS DIENOS proga atvyko Telšių „Kranto“ progimnazijos 5a klasės vaikai su auklėtoja Sigita Bagviliene ir ugdymo karjerai specialiste Skaiste Žaliaduoniene.

  Su bibliotekininko specialybe svečius supažindino ir apie savo karjeros kelią papasakojo bibliotekos vadovė Vida Urnikienė.

  Inovacijų ir mokymo centre vaikai susipažino su edukatorėmis Aušra Sirutiene ir Erika Bytautiene, kurios pristatė centro veiklas.

  Per bibliotekos skyrius vaikus lydėjo Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė. Svečiai sužinojo, kiek daug įvairių užduočių turi atlikti bibliotekininkas, susipažino su bibliotekos veiklomis.

  Skaityti daugiau...

 • KNYGOS „AŠ ESU TĖVAS. 12 SVARBIŲ POKALBIŲ“ PRISTATYMAS

  Kaip pasikeičia gyvenimas tapus tėčiu? Kiek vaikų turėti – pagal galimybes ar „kaip Dievas duos“? Tėvystė – tai neatšaukiama pareiga ar amžinas džiazas? Kaip neišprotėti auginant vaikus? Ar tikrai sriuba pati neišsiverda, indai patys neišsiplauna, o lopšinės prieš miegą pačios nepasidainuoja? Ar vaikai yra mūsų nuosavybė? Ką reiškia būti dvasios tėvu?

  Knygoje apie tai drąsiai ir atvirai pasakoja dvylika skirtingą patirtį turinčių vyrų:

  Skaityti daugiau...