Į Pradžią » Apie » Startuoja projektas „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE!“

Startuoja projektas „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE!“

Projekto „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE“ ambicija – ugdyti jaunų merginų pasitikėjimą savo jėgomis įgyvendinant gyvenimo tikslus, sukurti asmeninio tobulėjimo troškimą skatinančią aplinką. Nors Lietuvoje per pastaruosius 15 metų situacija lyčių lygybės srityje pagerėjo, dar yra nemažai problematiškų sričių. Viena jų – jaunimo švietimas lyčių stereotipų, paslėptos diskriminacijos tematika. Š. m. rugsėjo 21 d. savo sėkmės istoriją pasakojo Monika Poškutė Asociacijos INFOBALT atstovė, o rugsėjo 25 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE!“ renginių ciklo „Surišk savo ateitį!“ edukacinė diskusija. Į diskusiją apie stereotipus ir karjerą Telšių „Džiugo“ gimnazijos vyresnių klasių moksleives kūrybiškai įtraukė jaunimo edukatorius, VšĮ „Eduplius“ įkūrėjas Roman Šarpanov.

Projekto koordinatoriai Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, partneriai Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, Telšių „Džiugo“ gimnazija ir kt.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė
Nuotraukos Aurikos Stupelienės