Į Pradžią » Apie mus » Knygos » Mėlynakis berniukas

Apie mus

Mėlynakis berniukas

Autorius: Joanne Harris
M. B. - keturiasdešimt dvejų ligoninės darbininkas – vis dar gyvena po vienu stogu su mamyte Jorkšyro kaime. Visuomeninis jo gyvenimas virte verda internete, svetainėje, kurią pats sukūrė, vaikinaiblogiečiaijėga. Čia jis tyko Albertinos, čia rezga tamsias žudymų, ypač savo motinos, dėliones ir čia skleidžiasi kankinamų herojaus santykių istorija, išsikeroja brolių kraujo kerštas. Lašas po lašo kapsi nuodinga tiesa, slypinti yrančios pakrikusios šeimos šerdyje.

"Mėlynakis berniukas" - sudėtingai supintas (psichologinis) trileris, kuriame išskleidžiamos gausios apsimetimo, suskilusios asmenybės ir interneto siūlomų proto žaidimų galimybės. Kvapą gniaužiančių siužeto posūkių kaskada rodo ne tik neaprėpiamą autorės išmonę, bet ir fantazijų gyvenimo, galinčio įsiveržti į realų pasaulį, žaismę bei siaubą, keliantį neišpranašaujamų, visa griaunančių pasekmių.