Dabar aš čia gyvensiu

Penktadienį Tryškių bibliotekoje apsilankė Tryškių Lazdynų vidurinės mokyklos šeštokai su savo auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja Virginija Jokubauskiene. Moksleiviams iš anksto buvo paruoštos trys knygų parodėlės: pirmiausia, knygos, kurias rekomenduoja perskaityti Švietimo ministerija šeštokams, kita ? naujausių vaikiškų knygų parodėlė ir dar, patiems smalsiausiems, - vaikiškų enciklopedijų, atlasų ir žinynų paroda. Apžiūrėję ir pakalbėję apie knygų įvairovę susitarėme bendradarbiauti su mokiniais ruošiantis renginiui Tarmių metams paminėti. O smagiausias renginėlio akcentas ? vieno berniuko šūktelėjimas: „Dabar aš čia gyvensiu". Kol kas bibliotekoje dar niekas neapsigyveno, bet naujų skaitytojų tikrai atsirado.

Tryškių filialo vyr bibliotekininkė
Janina Norvaišienė