Seminaras „Išsūkiai naujoviškoms bibliotekoms“

Seminaras  „Išsūkiai naujoviškoms bibliotekoms“

Seminaro dalyviams buvo pristatyta bibliotekų atstovavimo stiprinimui skirta video konferencija ,,Išsūkiai naujoviškoms bibliotekoms: atstovavimas tradicinėje ir virtualioje erdvėje" vykusi Kaune, išklausytas lektoriaus Mindaugo Žebrausko pranešimas bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėjos Ekaterinos Prakapene pranešimas ,,E-knyga. Už ir prieš: pasaulio ir Lietuvos patirtys, aktualijos, perspektyvos".

Telšių rajono bibliotekininkus seminaro metu direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė supažindino su Telšių rajono bibliotekų veiklos rodikliais už 2008-2012 metus, direktorė Virginija Černiauskienė - su 2013 m. viešosios bibliotekos biudžetu.