Dailės mokyklos vasaros praktikos darbų paroda

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojama Telšių dailės mokyklos vasaros praktikos darbų paroda.

Biblioteka pasipuošė piešiniais. Mažieji daugiausia piešė ir studijavo smilgų, gėlių ir vabalų gyvenimą, vyresnieji – pastatų detales, architektūrinius statinius, gyvūnus. Darbai atlikti įvairiomis technikomis: pieštuku, tušu, tapyti akvarele, guašu (mokytojos: Vilma Mockuvienė, Nijolė Antušaitė).

Taip pat bibliotekoje eksponuojami labai originalūs kompozicijos darbai, atlikti Fraktalu technika (mokytoja Nijolė Antušaitė). „Fraktalinis“ iš lotynų kalbos, reiškia „suskaidytas į dalis“. Tai labai paprasta piešimo technika, paremta spontaniškų linijų piešimu ir tarp jų susidariusių „gardelių” spalvinimu.

Jei susidomėjote ir norite tai išvysti, užsukite į vaikų literatūros skyrių.

Kviečiame apsilankyti.

Rūta Savickienė