Diena su knyga

Lapkričio mėn. 20d. Žarėnų bibliotekoje vyko popietė "Diena su knyga". Į biblioteką sugūžėjo vaikų darželio vaikai ir auklėtojos.

Keletas vaikučių biblioteką aplankė tik pirmą kartą. Sužinojo, kad biblioteka - tai namai, kuriuose gyvena daug knygų ir gražių pasakų. Vaikai prasmingai praleido popietę knygų karalystėje. Susipažino su knygutėmis, kaip su jomis elgtis. Susidomėję vaikai apžiūrinėjo didžiausią ir mažiausią bibliotekoje esančią knygą.

Vaikai "skaitė" knygas, kuriose nėra raidžių. Mažieji savaip greit sukuria istoriją ir ją pasakoja. Apžiūrėję knygutes , žaislus, pasivaišinę saldainiais ir palikę gerą nuotaiką , šurmulį, išvyko atgal į darželį pasidalyti įspūžiais.

Vaikai neatsisveikino , pažadėjo sugrįžti pasiklausyti "pasakų fėjos" sekamų pasakų.