Kompiuterinis raštingumas bendruomenėms

Partnerystėje su Kauno technologijos universitetu pagal ES struktūrinių fondų paramos projektą ,,Kompiuterinis raštingumas bendruomenėms - geresnės gyvenimo kokybės garantas“ lapkričio – gruodžio mėnesį vyko mokymai, kurių pagrindiniai tikslai buvo mokyti gyventojus kompiuterinio raštingumo įgūdžių, kuriuos kompiuterinio raštingumo kursuose dalyvavę gyventojai galėtų taikyti savo darbe, kasdieninėje veikloje bei tenkinant asmeninius poreikius, t.y. įgytas žinias pritaikyti naudojant elektroninę bankininkystę, elektroninę prekybą, bendravimą internete ir kt. Mokymus vedė Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojai Vida Urnikienė, vyr bibliotekininkė Vilija Rekašienė, kompiuterinio tinklo administratorius Andrius Matiekus.