Vienas garsiausių Lietuvos rašytojų

Vienas garsiausių Lietuvos rašytojų, lietuvių literatūros klasikų, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų, vadovėlinio ,,Gyvenimo po klevu" autorius Romualdas Granauskas švenčia 75-metų sukaktį.

Jubiliejaus garbei pasirodė R.Granausko knyga ,,Trečias gyvenimas". Joje skaitytojai atras autobiografinę novelių apysaką tuo pačiu pavadinimu bei esė ,,Žodžio paglostymas". Pastarąjį dešimtmetį rašytojas buvo ypač dosnus savo skaitytojui. Knygų lentynose ne visada rasi pastarųjų metų knygas ,,Trys Vienatvės", ,,Šventųjų gyvenimai", ,,Išvartytieji", ,,Kai reikės nebūti".

Šį rašytoją mylinčius skaitytojus Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka balandžio 30 d. 18 val. kviečia į Žemaitės dramos teatrą, kur vyks literatūros ir dainos valanda ,,Romualdo Granausko pasijos pagal Joną Strielkūną". Renginio programoje – dviejų iškilių literatūros kūrėjų bei neperskiriamų draugų gyvenime R. Granausko ir šviesaus atminimo J.Strielkūno kūriniai supinti į nuoseklią istoriją.

R.Granausko kūrinių ištraukas bei J.Strielkūno eiles skaitys aktorė Dalia Rasa Jankauskaitė, dainas, birbinininko Kastyčio Mikiškos padedamas, atliks maestro Andrius Kulikauskas.

Kviečiame į šį jausmingą ir jaukų vakarą.

Kvietimas: pdfKvietimas į renginį176.72 KB

Įėjimas nemokamas.

Renginį remia Lietuvos kultūros taryba.

Bibliotekos direktorė V.Černiauskienė