Gerbėjai atšventė Romualdo Granausko jubiliejų.

Šį rašytoją mylinti ir skaitanti Telšių bendruomenė kartu su aktore Dalia Rasa Jankauskaite, kompozitoriumi ir dainų atlikėju Andriu Kulikausku bei birbynininku Kastyčiu Mikiška atšventė lietuvių literatūros klasiko, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Romualdo Granausko 75-metį.

Susirinkusius sužavėjo literatūrinė-muzikinė programa ,,Romualdo Granausko pasijos pagal Joną Strielkūną". Du iškiliausi kūrėjai Romualdas Granauskas ir šviesaus atminimo Jonas Strielkūnas literatūroje ir gyvenime buvo neperskiriami draugai.

Programos autorė D. R. Jankauskaitė nuosekliai, padedant atlikėjams A.Kulikauskui ir K. Mikiškai, paruošė nuoseklią istoriją apie pokaryje gimusiųjų kartą, jų kentėjimus ir laisvės siekimą.

Gaila, kad į susitikimą negalėjo atvykti pats Romualdas Granauskas.