Mažosios vaikų velykėlės Gadūnave

Saulėtą sekmadienio popietę Gadūnavo seniūnijos gyventojai buvo kviečiami į šv. Mišias, po kurių laukė šventinis koncertas. Visi mažieji šventės dalyviai aktyviai dalyvavo didžiulio kiaušinio marginime, margučių ridenimo varžybose, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti Naisių vasaros teatro kompaktiniais diskas ir saldžiomis dovanomis. Tuo tarpu viresnieji šventės svečiai turėjo progą pasiklausyti puikiai atliekamų liaudiškos muzikos kapelos „Virventa" iš Mažeikių raj. (vad. Rimantas Mikalauskas)atliekamų dainų. Su pakilia nuotaika visus susirinkusius į pavasario šventę pasveikino Gadūnavo seniūnijos seniūnė Inesa Kęsminienė, o linkėjimus nuo LR seimo nario Valentino Bukausko perdavė, Telšių raj. Savivaldybės tarybos narė Laima Jurytė – Zakarauskienė. Šventės vedėja Gadūnavo seniūnijos kultūrinės veiklos vadybininkė Agnė Jakavičiutė padėkojo visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo rėmėjams ir visuomenininkams.

Gadūnavo seniūnijos informacija