Susitikimas su projekto partneriais

Telšių rajono savivaldybėje gruodžio 12 d. vyko Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos projekto "Moki žodį - randi kelią" pristatymas partneriams, vietos valdžios bei projekte dalyvaujančių organizacijų atstovams. Vienas iš partnerių TEO bendravo su susitikimo dalyviais virtualiai. Projekto tikslas - skatinti gebėjimą bendrauti užsienio kalba, panaudojant moderniausias kalbų mokymui skirtas technologijas. Todėl vienas uždavinių yra įkurti 12 - kos darbo vietų modernią užsienio kalbų mokymosi erdvę. Projektas yra orientuotas į šeimų, jaunų mamų, moksleivių, atleistų iš darbo ar fizinę negalią turinčių asmenų mokymuisi. Susitikimo dalyviai pritarė, kad Telšių rajono bendruomenei reikalingas tokio pobūdžio projektas.

direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė