Susitikimas prie eglutės su nauja lietuvių autoriaus knyga

Ketvirtus metus vykstanti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų kalėdos" dovanoti naujų knygų savo krašto bibliotekoms ir taip praturtinti jų fondus naujais leidiniais.

Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Rainių filialas prisijungė prie akcijos „Knygų kalėdos". Gruodžio 17 dieną bibliotekoje buvo įžiebta Kalėdinė eglutė . Bibliotekos lankytojai sukviesti susitikti prie eglutės su nauja lietuvių autoriaus knyga. Knygos mylėtojai savo bibliotekai padovanojo po gražią dovaną - knygą. Maloniai nustebino Rainių kaimo kapela „Svaja" dovana filialui - čekis naujoms knygoms įsigyti.

Vakaro metu klausėmės ramios muzikos, nukeliavom gerais, šiltais prisiminimais į vaikystę apie pirmąją knygą, pirmąją biblioteką ir aišku bibliotekininke. Buvo gera girdėti apie bibliotekos ir knygos reikalingumą žmogui. Linkėjom vieni kitiems kūrybinių, ramių, sėkmingų, laimingų metų.

Renginio dalyviai pageidavo bibliotekoje rasti naujų populiarių knygų ir susitikimų su įžymiais žmonėmis.