Knygų Kalėdos Kauanatvos filiale

Šventinis šurmulys, prabėgęs per visą Lietuvą, užsuko ir į Kaunatavos biblioteką, padovanojęs nemažai smagių akimirkų, siurprizų, linkėjimų, patvirtindamas, kad biblioteka kaime yra reikalinga, lankoma ir palaikoma. Skaitytojai pakviesti į renginį „Knygų kalėdos" atskubėjo nešini knygomis bibliotekai. Džiugu, kad daugelio jų bibliotekoje neturėjome, arbe nebeturėjome. Suklijavus akcijos lipdukus, knygas sudėjome į parodėlę, nors renginiui pasibaigus jau kelios iš jų iškeliavo pas skaitytojus.

Šis renginys bibliotekoje buvo paskutinis 2014 metais, tad kartu apžvelgėme nuveiktus darbus, pasidalijome ateities norais, planais ir siekias. Visiems susirinkusiems muzikinį siurprizą padovanojo Silvija Steckytė iš Telšių . Jos kalėdinės dainos šventės pajautimą ir laukimą išdalino kiekvienam, kad po švenčių vėl susiburtumėme naujiems renginiams, darbams, susitikimams.