Balandžio 2-oji Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 2-ąją, garsaus danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo dieną švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Šią dieną rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės.

Tarptautinė vaikų knygos diena paminėta ir Rainių filiale. Šiemet vaikai aiškinosi koks yra simbolis „Tarptautinės vaikų knygos dienos" Šios šventės simbolis medžio skulptūrėlė, vaizduojanti Madoną su knyga ir kūdikių ant rankų. Kalbėjom apie rašytojo Hanso Kristiano Anderseno gyvenimą, kūrybą. Garsiai skaitėm Hanso Kristiano Anderseno kūrinius :" „Bjaurusis ančiukas", "Karalaitė ant žirnio", "Coliukė".

Skaitėm apie Knygos atsiradimą ir jos reikšmę kad: "Knyga -vienas didžiausių žmonijos išradimų, ir ji yra labai plačiai pritaikoma."

Daugiausiai skaitantys nebuvo pamiršti ir liko tradiciškai apdovanoti.