Vaikų bibliotekoje lankėsi pirmokai

Gegužės 14 d. vaikų literatūros skyriuje lankėsi Telšių „Germanto“ pagrindinės mokyklos pirmokai ir jų mokytoja Sonata Liaudanskienė. Pirmokai skaidrių pagalba buvo supažindinti su bibliotekos teikiamomis paslaugomis, kaip tapti bibliotekos skaitytoju bei knygelių naudojimosi taisyklėmis. Smalsūs pirmokėliai noriai klausėsi bibliotekininkės supažindinimo su geriausia 2014 metų knyga vaikams D. Kandrotienės „Spintos istorijos“ .Vaikai drąsiai atsakinėjo į klausimus ir patys klausė. Juos nustebino bibliotekoje esančios įvairaus formato  knygos. Mažiesiems lankytojams ypač patiko knygelės su garsais, o ,,Princesių rūmai“ mergaites tiesiog sužavėjo. Kai kurie vaikai tapo bibliotekos skaitytojais, o kiti pažadėjo greitu laiku apsilankyti. Vartant ir skaitant knygeles susitikimui skirtas laikas greitai baigėsi.

Rūta Savickienė