"Vieškelių dulkės" - pirmoji mano knyga"

V. Sušilovas ir jo knyga

Vladimiras Sušilovas, mūsų kraštietis, dailininkas (tapytojas), apsilankė bibliotekoje su dovana – glėbeliu savo poezijos knygos egzempliorių. Iš pradžių dienoraštinio pobūdžio eilės, kelionių po Europą ir Aziją ranka fiksuoti pastebėjimai, laikui bėgant pradėta fiksuoti atsiminimai gimtųjų kraštų, pokarinio kaimo tema. Neplonoje poezijos knygoje (viršelio autorius – Vladimiras Sušilovas) taip pat rasime eilėraščių, skirtų klasės draugams, Nevarėnams, jų Šilaunei, Žemaitijai ir jos istoriniams įvykiams. Autorius pastebi, kad jo dailės kūriniams būdingas istorinių momentų vaizdavimas atėjo ir į poeziją.

V. Sušilovas gimė 1949 m. Telšiuose, yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Dirbo Kražiuose (Kelmės rajonas). Telšiuose dirbo Taikomosios dailės technikumo direktoriumi, Klaipėdoje - Adomo Brako dailės mokykloje.

Eilėraščius pradėjo rašyti dar mokydamasis Telšių rajono Nevarėnų vidurinėje mokykloje.

Julita Švėgždavičienė