Į Pradžią » 2016 » Šventinis pasitarimas

Šventinis pasitarimas

Sausio mėnesio pradžioje įvyko šventinis rajono darbuotojų pasitarimas. Su Naujų metų pradžia atvyko pasveikinti rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Gusarovas. Svečiai linkėjo tęsti gražius bibliotekininkų darbus, aktyviai prisidėti prie ,,Telšiai-Lietuvos kultūros sostinė 2016“ renginių bei pasveikino viešosios bibliotekos direktorę su 40 metų darbo jubiliejumi.

Bibliotekos direktorė V. Černiauskienė akcentavo, kad 2016 metai bus turtingi darbais ir palinkėjo visiems kantrybės, išminties, rašant naują 2016 m. bibliotekų dienoraštį, kurio svarbiausias įrašas turėtų būti - renovuotos viešosios bibliotekos atidarymo šventė. Trumpai buvo pasidžiaugta 2015 metų rezultatais, gražiais išskirtiniais renginiais ir palinkėta 2016 metais – „Bibliotekų metais“ kūrybingumo organizuojant visuomenei įvairius užsiėmimus bei renginius. Įteikti prizai konkurso „Šventinė biblioteka“ nugalėtojams: Kaunatavos, Viekšnalių, Rainių filialų darbuotojams.

Direktorė V. Černiauskienė ir pavaduotoja V. Urnikienė pasveikino darbuotojus, kurie 2015 atšventė asmeninius ir darbo jubiliejus, padėkota projektinės veiklos komandoms, už gerus darbo rezultatus įteiktos nominacijos. Pasitarimas buvo užbaigtas žaismingu komunikacijos žaidimu.