Į Pradžią » 2016 » Užsienio kalbų mokymuose naudojamo "Atkodavimo" metodo paremto neurodidaktika pristatymas

Užsienio kalbų mokymuose naudojamo
Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos projekto „MOKI ŽODĮ – RANDI KELIĄ: mokymosi visą gyvenimą nauda praktiškai, užsienio kalbų mokymasis“ užsiėmimai vyksta Telšių švietimo centre. Lektoriai pristato savarankiško užsienio kalbų mokymuose naudojamą “Atkodavimo” metodą, kurio pagrindą sudaro mokymas(is) pagal smegenų veiklą. Vykstančiuose užsienio kalbų mokymuose taikomos žinios, įgytos mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig partnerystės projekte „iTongue: Mūsų daugiakalbė ateitis“. Lektoriai Rolanda Rimkevičienė, Nijolė Vaičekauskė, Sonata Kazakevičienė nuosekliai pristato teorinius bei praktinius metodo etapus. Projekto partneriai: Telšių švietimo centras. Projektą finansuoja: Bibliotekos pažangai 2 ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei Telšių rajono savivaldybė.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė