Į Pradžią » 2016 » Nuaidėjo 2016 – ųjų metų Rugsėjo 1 – oji

Nuaidėjo 2016 – ųjų metų Rugsėjo 1 – oji

Nuaidėjo 2016 – ųjų metų Rugsėjo 1 – osios skambutis darželinukams, pirmokėliams, abiturientams ir visiems mokiniams. Vieni rudenį pasitiko nekantriai ir džiugiai, o kiti gi dar norėjo šiek tiek pasidžiaugti kaitriais saulutės spinduliais ir pratęsti vasarą. Juk mes ją taip mylime!
Katedros aikštėje surengta Mokslo ir žinių dienos šventė, kurią organizavo Telšių kultūros centras kartu su Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąja biblioteka. Renginį vedė kultūrinės veiklos vadybininkė Agnė Jakavičiūtė, mažuosius linksmino Kempiniukas Plačiakelnis ir Kakė Makė (bibliotekininkės Jurgita Dubinskienė ir Rima Kleibienė) į ekskursiją po biblioteką pakvietė direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė.
Bendradarbiaujant su rajono savivaldybe, kultūros centru, Telšių AVPK Kelių policijos pareigūnas ir VĮ „Telšių regiono keliai“ atstovas, mieste vykusio renginio metu vaikams dalijo ryškiaspalvius atšvaitus, primindami, kaip tinkamai juos dėvėti ir kaip svarbu žinoti jų naudą, o bibliotekoje vaikai pakviesti nemokamai įsigyti skaitytojo bilietus ir daug metų skaityti knygas nemokamai. Iniciatyvą finansavo Telšių rajono savivaldybė.

Korespondentė Donata Kazlauskienė