Į Pradžią » 2016 » Knygų šalies paslaptys

Knygų šalies paslaptys

Į Varnių miesto biblioteką sugužėjo Motiejaus Valančiaus gimnazijos pirmokai su mokytoja Vaida Gedmantiene. Čia mokiniai norėjo sužinoti kokios yra knygų šalies paslaptys. O vyr. bibliotekininkė Vida Krenciuvienė ir įvedė vaikus į knygų šalį, supažindino juos su biblioteka, kaip elgtis joje ir kaip tapti šios šalies skaitytojais. Supažindino su bibliotekoje esančiomis vaikiškomis knygomis, paaiškino, kaip atpažinti knygą, kad ji yra bibliotekos. Vyr. bibliotekininkei Zitai Macienei perskaičius savo kūrybos eilėraštuką ,, Pirmokai‘‘, bei papasakojus apie knygelių dizainą, mokiniai žiūrėjo filmuką, kaip gimsta vaikiška knyga, kiek daug žmonių dalyvauja jos kūrime, kol knyga pasiekia bibliotekas. Po to prasidėjo kūrybinis procesas: vaikams buvo išdalyti popieriaus lapai ir spalvoti pieštukai. Jie turėjo nupiešti savo rankytes ir parašyti vardus, o iki mokslo metų pabaigos dar nupiešti herojų iš pasirinktos perskaitytos knygutės.

vyr. bibliotekininkė Z. Macienė