Į Pradžią » 2016 » Advento vainikas

Advento vainikas

Adventas - kupinas laukimo, ramybės ir susikaupimo laikotarpis, trunkantis keturias savaites iki Šv. Kalėdų. Šiuo laikotarpiu puošiame savo namus. Viena iš dekoracijų – Advento vainikas. Tai apskritimas simbolizuojantis gyvenimo ratą, amžinybės simbolis.
Pirmąją Advento savaitę, kad šventės būtų gražesnės ir jaukesnės Ubiškės kaimo bendruomenės moterys
pakvietė Advento vainiką pasigaminti patiems. Renginyje dalyvavo viešnios iš Kaunatavos bendruomenės Vilija Jocienė ir Virginija Gailienė, kurios patarė, pamokė, kaip pinti, puošti, dekoruoti.
Visi pynė po vainiką kas iš vytelių, kas iš eglių, pušų šakelių, puošė kankorėžiais, uogomis, žvakėmis, kaspinais, kaip kas norėjo ir sugebėjo, bet vainikų buvo pačių įvairiausių, o viešnios nupynė
ir padovanojo vainiką Ubiškės kaimo bendruomenei, kuris puoštas meduoliais, nuspalvintais spalvoto meduolio dieną, linkėdamos gerumo, bendruomeniškumo ir jaukių ateinančių švenčių.
Dalia Milašauskienė