Į Pradžią » 2017 » Prisiminimai iš nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės

Prisiminimai iš nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės

17-oji nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė gausi renginiais ir lankytojais visuose Lietuvos bibliotekose.
Rainių filiale taip buvo ruošiamos parodos, renginiai. Kaip nuostabu yra skaityti ir pamatyti, kas gi vyksta, kada raidės tampa žodžiais, o žodžiai knygomis pavirsta .Taip prasidėjo pokalbis Rainių filiale su svečiais iš Rainių mokyklos-darželio. Vaikus į biblioteką atlydėjo Rainių mokyklos-darželio direktorė L.Klevinskienė ir auklytė L. Jogminienė. Vaikai susidomėję stebėjo lėlių pasirodymą pagal Justino Marcinkevičiaus knygą „Greitoji pagalba“. Po to kalbėjomės ką jie mėgsta skaityti, paliko piešinių bibliotekai ir patys pabandė pažaisti su lėlėmis.
Mums talkino lėlės,nes žaidžiant skaityti smagiau. Labai norėjos sudominti būsimus pirmokus knygelių skaitymu.