Į Pradžią » 2017 » Poezijos knygos pristatymas "Lietaus laše" Žarėnų bibliotekoje

Poezijos knygos pristatymas "Lietaus laše" Žarėnų bibliotekoje

Poezijos knygos pristatymas

Gegužės 12d. 15 val.
Į Žarėnų biblioteką atskriejo nuoširdūs posmai iš Varnių.
Mūsų žemietė Zita Žukauskaitė - Macienė pristatė savo poezijos knygą "Lietaus laše"
Lyrišką ir sentimentalią knygos apžvalgą padarė buvusi mokytoja Gendvika Čiužienė.
Zitos eiles skaitė Dalia Petrauskienė. Knygos pristatymą papildė dainuojamąja poezija , kurią atliko Vidas Petrauskas ir Dainora Petrauskaitė.
Klausant nuoširdžių, pačios autorės skaitomų eilių visi pajutome, kaip savo sielos kerteles atvėrusi žemietė paliko šilumą žarėniškių širdyse. Eilėraščiai asmeniški, jautrūs, džiugino , kai ką ir graudino." Tik tiek" eilėraštis sujaudino , kad savo tėviškę dažniau prisimintų ir niekad nepamirštų paprasto kasdieninio duonos kepalo nuo kurio prasideda šeima, meilė, supratimas.
Tyrumas, nežemiškas artumas - Zitos gyvenimo dalis,kuris praskambėjo posmuose.
Palinkėjimai kūrybinio įkvėpimo ir sėkmės.