Į Pradžią » 2017 » Vasara su knyga

Vasara su knyga

Nevarėnų bibliotekoje filiale liepos 3 dieną lietučiui lynojant vyko popietė  “Vasara su knyga“, skirta poetės Juditos Vaičiūnaitės modernistės, vertėjos  80 -osioms gimimo metinėms  ir poeto Kazio Bradūno 100- osioms gimimo metinėms paminėti.

Buvo garsiai skaitomi prisiminimai iš J.Vaičiūnaitės  knygos „Vaikystės veidrody“ apsakymai :„Trekas“, “Salomėja“, “Oliandras“ ir eilėraščiai iš knygų„Neužmirštuolių mėnesį“, “Nemigos aitvaras“. Taip pat skaitėme Kazio Bradūno eilėraščius  iš knygų „Įaugom Nemuno upyne“, “Prie vieno stalo“ ir „Apie žemę ir dangų“.

Popietės pabaigoje kiekvienas paskaitėme eilėraščius, skirtus kiekvienam zodiako ženklui  ( J.Vaičiūnaitė „Nemigos aitvaras“).

Popietėje dalyvavo bibliotekos skaitytojos: Alma Bagdonienė, Laima Purauskienė, vyr. bibliotekininkės Vita Ylakienė ir Zita Kikilienė ir moksleiviai Paulius Bagdonas, Melita ir Kornelija Žiulpytės, Birutė ir Vilius Ylakiai.

Nė nepajutome, kaip prabėgo mūsų turininga valanda su knyga.

Vyr. bibliotekininkė Vita Ylakienė