Į Pradžią » 2017 » Knyga ir žaidimai

Knyga ir žaidimai

Popietė Varnių bibliotekoje

Nuoširdi draugystė tarp Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos ir Varnių miesto bibliotekos tęsiasi jau daugelį metų. Šį kartą į literatūrinę popietę ,, Knyga ir žaidimai’’ skubėjo ketvirtokai, lydimi mokytojos Virginijos Junkurienės. Vaikams bibliotekininkės Vida Krenciuvienė ir Zita Macienė papasakojo kaip susirasti norimą knygą, kaip ją saugoti, kad ilgam išliktų nauja ir graži. Ketvirtokai pasidalijo įspūdžiais apie praėjusią vasarą, perskaitytas knygas, rekomendavo draugams perskaityti labiausiai patikusią. Su dideliu susidomėjimu visi klausėsi ir kartu patys vaidino bibliotekininkės Zitos Macienės sekamą pasaką, žaidė Jaunimo Erdvės darbuotojos Renatos Bagdonienės pasiūlytus žaidimus, žiūrėjo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksleivių, dalyvavusių Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projekte BP2 ,,Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui’’, sukurtą filmuką apie biblioteką. Renginio pabaigoje visų laukė atminimo dovanėlės ir saldieji prizai, o anksčiausiai pradėjusiai skaityti šioje bibliotekoje - Emilijai Taurozaitei - padovanota skaitytojo kortelė. Išsirinkę patikusią knygą, sužinoję daug naujo ir įdomaus, ketvirtokai pasižadėjo čia būti dažni svečiai.

Virginija Junkurienė
Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokytoja