Į Pradžią » 2017 » Knygos ,,Saulė šviečia visiems‘‘ pristatymas

Knygos ,,Saulė šviečia visiems‘‘ pristatymas

Darganotą gruodžio 7 dieną, Virginijaus Bielskio knygų gerbėjai, rinkosi į Varnių miesto biblioteką aptarti naujos jo ir Izabelės Lukošienės knygos ,,Saulė šviečia visiems‘‘. Renginį pradėjo vyr. bibliotekininkė Zita Macienė, išreikšdama savo mintis apie šią knygą. Išsamiau apie knygą ,,Saulė šviečia visiems‘‘ pakalbėjo mokytoja Vlada Vengrienė. Ji atkreipė dėmesį į tai, kaip autoriai išreiškia dviejų veikėjų  mintis apie vieną ir tą patį objektą, kaip tiksliai apibudina veikėjus, nepalikdami vietos skaitytojui pamąstyti. Virginijus Bielskis papasakojo, kaip jis susipažino su antrąja knygos autore Izabele Lukošienė, kaip jie laiškų ir skambučių pagalbą rašė šią knygą. Virginijus prisipažino, kad knygos siužetas yra jo, o rašė- ponia Izabelė. Kuriant knygą, tarp autorių iškildavo daug diskusijų, daug ginčų.

Vyr. bibliotekininkė Z. Macienė