Į Pradžią » 2017 » Edukacinė išvyka ,,Knyga be vaiko negyvena“

Edukacinė išvyka ,,Knyga be vaiko negyvena“

Edukacinė išvyka  ,,Knyga be vaiko negyvena“

Sniegu papuoštomis gatvėmis, į Varnių miesto biblioteką, atėjo Varnių lopšelio/darželio ,,Raudonkepuraitė“ ,,viščiukų“ grupės vaikučiai lydimi direktorės Dainoros Miliuvienės, auklėtojos Birutės Kačinauskienės ir auklėtojos padėjėjos Raimondos Vasiliauskienės. Pradžioje vaikai susidomėję apžiūrinėjo vaikiškas knygutes, o bevartydami jas visi padeklamavo eilėraščius apie rudenį ir Adventą. O vyr. bibliotekininkei Vidai Krenciuvienei pakvietus pažiūrėti animacinį filmuką ,,Žiemos pasaka“, susėdę padeklamavo dar vieną eilėraštį apie Kalėdas. Po filmuko vaikučiai sulaukė tautiniais rūbais pasipuošusios renginių režisierės Birutės Juozapavičienės iš Varnių seniūnijos kultūros centro. Kadangi šiemet yra Tautinio kostiumo metai, tai viešnia supažindino vaikučius su Lietuvos regionų tautiniais kostiumais ir kuo jie skiriasi. Po to ji papasakojo apie Advento vainiką ir Advento laikotarpį. Auklėtoja Birutė Kačinauskienė padeklamavo eilėraštį apie Adventą, Šv. Kalėdų laukimą ir pavaišino visus sausainiukais. Neliko skolingos ir bibliotekininkės. Jos, atsidėkodamos už apsilankymą, įteikė svečiams dovanų ir pakvietė lankytis bibliotekoje.
Vyr. bibliotekininkė Zita Macienė