Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Media

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Europe Direct » Apie centrą

Apie centrą

Apie Telšių Europe Direct informacijos centrą

ed telsiaiInformacijos tinklas Europe Direct pradėjo veikti 2005 m. Centrai valstybėse narėse yra vienas iš Europos Komisijos būdų teikti visuomenei išsamią informaciją apie ES vietos lygiu. Centrų paskirtis - informacinė veikla apie ES. Paslaugas visuomenei Centrai teikia nemokamai. Centrų veiklą finansuoja Europos Komisija.

Telšių Europe Direct informacijos centras (EDIC) nemokamai konsultuoja gyventojus apie Europos Sąjungos politiką, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, atsako į užklausas telefonu ir el. paštu, padeda rasti reikiamos literatūros ES tematika centro skaitykloje ir informacijos internete. EDIC užsako naujausią informacinę literatūrą apie ES, kurią gauna iš Oficialiųjų leidinių biuro ir ją platina.

EDIC organizuoja teminius renginius įvairioms gyventojų grupėms. Atsižvelgiant į Europos Komisijos akcentuojamus komunikacijos prioritetus, rengiami seminarai, konferencijos, susitikimai su EP nariais, konkursai, išvykos į šalies europines institucijas, dalyvaujama kitų institucijų renginiuose ES tematika.

 

 

 

Telšių Europe Direct informacijos centro veiklos planuojama veikla 2017 metais:

 

 
Savanoris bibliotekoje