Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Transerfingo pagrindai. Realybės valdymo pagrindai

Transerfingo pagrindai. Realybės valdymo pagrindai

Autorius: Vadim Zeland

Nešiokitės šias formuluotes kaip raktų ryšelį, kartkartėmis jas peržiūrėkite, paeiliui arba atsitiktine tvarka, po vieną ar po kelias per dieną. Jūsų sąmonė pamažu plėsis, ir štai vieną dieną jūs ryškiai ir aiškiai pamatysite, kur veda jums primestas algoritmas, o kur driekiasi kelias į jūsų svajonę.
(Vadim Zeland)
Daugiau nei dešimties bestselerių apie sensacingą realybės valdymo metodiką, vadinamą transerfingu, autorius V. Zelandas šioje knygoje pristato kitaip. Tekstą sudaro trumpai formuluotos pagrindinės idėjos, sugrupuotos pagal temas, kad geriau suprastumėte ir įsimintumėte.
Tiems, kas ieško būdų, kaip pagerinti savo gyvenimą ir tik pradeda pažintį su transerfingu, tai puikus būdas išmokti vieną iš populiariausių ir efektyvių tobulėjimo programų.
Jeigu, jau esate susipažinę su šia galinga realybės valdymo technika, knygoje rasite V. Zelando metodo esmę.
Sužinokite apie realybę apimančias švytuokles, sėkmės bangą, variantų tėkmę ir daug dalykų, kuriuos įvaldžius sulauksite geidžiamų pokyčių.