Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mergina lede

Mergina lede

Autorius: Robert Bryndza

Kokias tamsias paslaptis saugo mergina lede?
Pietų Londono parko tvenkinyje vaikinukas aptinka moters palaikus. Auka — populiari aukštuomenės gražuolė, gyvenusi tobulą gyvenimą.
Detektyvė Erika Foster paskiriama vadovauti žmogžudystės tyrimui. Pradėjusi kapstytis giliau, ji įžvelgia ryšį tarp šios žmogžudystės ir trijų pasmaugtų prostitučių — merginų surištomis rankomis lavonai buvo aptikti vandens telkiniuose skirtingose Londono vietose. Erikai artėjant prie tiesos, žudikas artėja prie Erikos. Ankstesnis tyrimas, kuriam vadovavo Erika, beviltiškai nenusisekė... žuvo jos vyras. Inspektorės Foster karjera kabo ant plauko, tad ji privalo susigrumti su asmeniniais demonais ir susiremti su negailestingu žudiku. Ar Erika Foster spės pričiupti nusikaltėlį, kol jis smogs dar kartą?