Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Laiškai iš praeities

Laiškai iš praeities

Autorė: Iona Grey

Jis žadėjo mylėti ją amžinai. Dabar amžinybė baigiasi...
1943-iaisiais bombarduojamame Londone atsitiktinai susitinka Stela Torn ir Denas Rosinskis. Jaunuoliai karštai pamilsta vienas kitą, bet likimas jiems nepalankus: Stela ką tik ištekėjusi, o Denas – amerikiečių bombonešio pilotas, jo tikimybė likti gyvam yra viena iš penkių.
Po septyniasdešimties metų Denas paskutinį kartą pamėgina susirasti merginą, kurios taip ir neužmiršo, ir nusiunčia laišką į namus, kuriuose jie patyrė trumpą, bet tobulą laimę. Tačiau Stela ten negyvena, o laišką atplėšia jauna mergina Džesė, bėganti nuo savo pačios rūpesčių. Skaitydama Deno žodžius Džesė įsitraukia į taip stipriai liepsnojusios, bet per greitai nutrūkusios meilės istoriją. Kaip jai surasti Stelą, o gal pavyktų juodu suvesti draugėn? Tai nepakartojama meilės istorija, kurią skaitydamas užmiršti save. Persikeli į veikėjų gyvenimą ir tikiesi, kad galbūt pasiseks atrasti prarastą meilę.