Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tavo geriausia draugė

Tavo geriausia draugė

Autorė: Simona Burbaitė

Labas, mieloji,
Aš, Simona Burbaitė, modelis, gyvenimo būdo tinklaraščio simonaburbaite.com autorė ir „Mis Visata 2013“ dalyvė. Prisipažinsiu, ilgai siekiau svajonės tapti modeliu, ir nors neturėjau tam reikiamų duomenų, pasitikėjimo savimi ieškojau dalyvaudama įvairiuose grožio konkursuose. Iš arti pamatyta grožio ir mados virtuvė tiek Lietuvoje, tiek užsienyje suteikė neįkainojamos patirties. Tačiau ši knyga neapsiriboja mada.
Tai moters knyga moteriai.
Tai nuoširdus pokalbis su drauge, kuri palaiko, skatina, motyvuoja, niekada nemeluoja, o kai reikia – sudrausmina ir kritikuoja.
Tai knyga apie moters būtį, gerą savijautą, sportą, mitybą, grožį, mano ir tavo kasdienybę. Viena kitai mes turime tiek daug pasakyti... Džiaugiuosi, kad pagaliau susitikome.
Tu – svarbiausia gyvenimo draugė ir partnerė, tai tavo kūnas ir siela, tik tu save geriausiai pažįsti, bet kartais reikia šiek tiek įkvėpimo, kad pradėtum save besąlygiškai mylėti.
Tyrinėk, svajok, ieškok, atrask ir mėgaukis!