Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kaip apginti savo svajonę

Kaip apginti savo svajonę

Autorius: Jočys, Martynas

Lietuviškas gaivios ramybės gūsis, saugantis nuo amerikietiško triukšmo ir indiško margumyno, kuriuo springsta parduotuvių lentynos.
„Kaip apginti savo svajonę“ kalba ne tik apie svajones, čia pasakojama apie gyvenimą, kuris ne visada būna mielas ir pasiruošęs priimti mus išskėstomis rankomis. Tai mąstymo gidas, mokantis džiaugtis gyvenimu purvo ir triukšmo kupiname pasaulyje.
Nuo ko reikia GINTI svajones? Nuo demonų! Paklausite, kas tie demonai? Tai mūsų nuolatiniai pasiteisinimai:
• neturiu pinigų
• neturiu laiko
• neturiu pažinčių
• neturiu talento
Valtininkas padės tau apsiginti! Išmoksi pažinti savo vertybes, atrasti gyvenimo kryptį, nusistatyti prioritetus, pasiekti harmoniją ir pusiausvyrą.
Tavo svajonės miega. Pažadink jas!
LIPK Į VALTĮ IR PLAUKIME KARTU IEŠKOTI TAVO KRANTO!
Knygos autorius, vadinantis save Valtininku, atkeliavo iš populiaraus pozityvios kasdienybės filosofijos tinklaraščio valtininkas.lt, kurį iliustruoja savo rankomis. Jo tekstuose prasmę gyventi ir džiaugtis gyvenimu atrado ne vienas skaitytojas, dabar šią galimybę turi ir spausdinto žodžio gerbėjai. Knygoje, kaip ir tinklaraštyje, gausu autoriaus pieštų paaiškinimų.