Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Penktosios aveniu gulbės

Penktosios aveniu gulbės

Autorė: Melanie Benjamin

Šeštojo dešimtmečio Niujorkas. Elegancija, prabanga ir deimantais spindinti Manhatano aukštuomenė.
Prarastasis pasaulis, kuriame paslaptys yra brangiausia valiuta, o senoviniai perlai ir gero martinio taurė – privalomi ir labai svarbūs kasdienybės atributai. Šiame pasaulyje visų žvilgsnius prikausto ir subtiliai madas diktuoja jos: galingos, žavios, akinamai gražios aukštuomenės moterys, anapus fasadinio gyvenimo kruopščiai slepiančios begalinę tuštumą.
Jam tai proga pakliūti į privilegijuotą ir pavydą keliantį Manheteno elito gyvenimą. Joms – kasdienybei spalvų suteikianti ekstravagantiško rašytojo ir tokio paslaugaus bičiulio draugystė. To, kuriam galima patikėti net didžiausias paslaptis. Ar tikrai?
Savimyliškas Trumano žavesys ir tragizmu nuspalvintas Mažylės Peili spindėjimas susipina į sodrų pasakojimą, kuriame aukštuomenės paskalos virsta meno forma, aistringomis varžybomis ir pagaliau – mirtinu ginklu.