Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mūsų širdžių chemija

Mūsų širdžių chemija

Autorė: Krystal Sutherland

Ar tikite, kad meilė – tai viso labo cheminiai procesai mūsų smegenyse? Henris Peidžas tuo neabejoja, nors įsimylėjęs dar niekada nebuvo. Tiesą sakant, tam neturėjo nei laiko, nei progos: juk visada labiau rūpinosi savo pažymiais nei nuotykiais ir romantiškomis problemomis.
Iki šiol.
Naujas koledžas, nauja viliojanti perspektyva tapti mokyklos laikraščio redaktoriumi – ir nauja pažintis su JA. Greisė Taun, švelniai tariant, ne visai tokia, kuri galėtų įžiebti meilę iš pirmo žvilgsnio: ji atšlubuoja pasiramsčiuodama lazdele, rengiasi akivaizdžiai per dideliais berniukiškais drabužiais ir spjauna į elementarias higienos normas. Bet Henrį patraukia šią keistą merginą gaubiantis paslapties šydas. Ir cheminės meilės reakcijos prasideda!