Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Prezidentas Antanas Smetona. Raštai, kalbos, darbai, 1-asis tomas

Prezidentas Antanas Smetona. Raštai, kalbos, darbai, 1-asis tomas

Autorius: Algimantas Liekis

Šiame žinomo publicisto, istoriko, humanitarinių mokslų daktaro, profesoriaus Algimanto Liekio šešių tomų rinkinyje "Prezidentas Antanas Smetona. Raštai, kalbos, darbai", sudarytame naudojantis daugiau kaip 300 įvairių šaltinių, apžvelgiami iškiliausio Lietuvos politiko, Lietuvos Prezidento Antano Smetonos biografijos bruožai, kūrybinis palikimas, skelbiami įvairiuose leidiniuose publikuoti Prezidento darbai, kalbos.
Leidinys "Prezidentas Antanas Smetona. Raštai, kalbos, darbai" dedikuojamas tautinės Lietuvos kūrėjui ir stiprintojui, pirmajam Lietuvos Prezidentui Antanui Smetonai, 2019 metais sukankančioms Jo gimimo 145-osioms metinėms, prezidentavimo pradžios 100-osioms ir žūties 75-osioms metinėms bei Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.
Šiuo metu rengiami spaudai kiti rinkinio tomai:
II tomas „Tautos vienybė“,
III tomas „Nepriklausomybės pamatai“,