Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Viskas apie epilepsiją

Viskas apie epilepsiją

Autorė: Rūta Mameniškienė

„Viskas apie epilepsiją“ - pirmoji lietuviška knyga apie epilepsiją. Ją parašė profesorė Santaros klinikų epileptologė Rūta Mameniškienė ir šia liga sergantis Karolis Petryla. Knygoje išsamiai rašoma apie ligos, kuria Lietuvoje serga 26 tūkstančiai žmonių, priežastis, kliniką, diagnostiką, gydymo būdus. Be medicininių apžvalgų ir rekomendacijų, knygoje daug asmeninės patirties ir pavyzdžių bei praktinių patarimų, kaip su liga gyventi, kaip padėti su ja susitaikyti vaikams, kaip apie ją pasakyti aplinkiniams, kaip valdyti stresą, vairuoti ir sportuoti, kaip gyventi moterims nėštumo metu, kokia dieta gali padėti, kaip aplinkiniams elgtis su priepuolio ištiktu žmogumi.
Skaitytojai ras atsakymus į 70 dažniausiai užduodamų klausimų, epilepsijos dienoraštį ir kitos svarbios informacijos. Knyga skirta sergantiems epilepsija ir jų šeimos nariams, medikams, medicinos studentams, socialiniams darbuotojams, pedagogams.