Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tuk tuk, širdis. Viskas apie svarbiausią mūsų organą

Tuk tuk, širdis. Viskas apie svarbiausią mūsų organą

Autorius: Johannes Hinrich von Borstel

Kuo mūsų kraujotakos sistema panaši į greitkelį? Kas nutinka širdžiai, kai rūkstame kaip kaminai, vartojame alkoholį ar tampame nuolatiniais greitojo maisto užkandinių klientais? Kaip drugeliai pilve ir sportas miegamajame veikia mūsų širdį?
Vokiečių kardiologas, paramedikas Johannesas von Borstelis šioje knygoje pagarbiai, šmaikščiai ir su meile pasakoja apie vieną svarbiausių mūsų organų – širdį. Jis pateikia realių situacijų iš savo praktikos, rašo apie širdies sandarą ir veiklą, paaiškina, kas šį organą silpnina, kaip jį veikia įvairios ligos, kodėl padidėja kraujospūdis ir kada širdis plaka sveiku ritmu. Charizmatiškasis autorius dalijasi įžvalgomis ir patarimais, kaip sveikai maitinantis sustiprinti širdį bei paprastais būdais išvengti širdies ligų ir džiaugtis ilgu gyvenimu.
Ši knyga Vokietijoje tapo bestseleriu, yra išversta į daugiau nei 20 kalbų.