Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Natūraliai saldu

Natūraliai saldu

Autorių grupė: Feed My Sister

„Natūraliai saldu“ – pirmoji maisto tinklaraščio Feed My Sister įkūrėjų sesių knyga apie tai, kaip nesugaištant daug laiko pasilepinti saldumynais iš natūralių ingredientų.
Rūta ir Asta tiki, kad visur turi būti pusiausvyra, tad knygoje rasite pačių įvairiausių receptų – nuo lengvai pagaminamų veganiškų batonėlių iki dėmesį prikaustančių desertų, tokių kaip mangų parfė, figų, aviečių ir kardamono pyragas (galetė) ar natūraliai saldus bananinis ledų tortas su kokosų karamele.
Kartu su tinklaraščio Feed My Sister subtilia maisto stilistika ir nuostabiomis Sarune Zurba Photography nuotraukomis ši knyga kuria naują šiuolaikinių desertų standartą.
Tai knyga, prie kurios grįšite dar ne kartą!
„Ar desertas gali būti ir sveikas, ir skanus?! Visą gyvenimą purčiau galvą – arba skanu, arba sveika.
Tačiau mano kategoriškumas baigėsi tą pačią akimirką, kai sutikau Astą ir Rūtą ir sužinojau apie jų desertus. Kalnai skanėstų! Aviečių ir kokosų kąsneliai – juos sapnuoju dažnai. Teliko atsiversti knygą ir jų pasigaminti!“