Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tos mėlynos jo akys

Tos mėlynos jo akys

Autorė: Lisa Kleypas

SUSIPAŽINKITE SU MĖLYNAKIU VELNIU.
Jo gyslomis teka karštas kraujas. O galvoje sukasi neramios mintys. Milijonierius, negalintis pasigirti šlovinga kilme, tačiau turtus susikrovęs be niekieno pagalbos ir įsigijęs ne vieną priešą. Tai Hardis Ketisas.
SUSIPAŽINKITE SU TURTŲ PAVELDĖTOJA.
Tai Heiven Trevis. Ji atsisako eiti šeimos jai parinktu keliu, nors dėl to tėvas išbraukia iš testamento. Tačiau ištekėjus už šeimai neįtikusio vyro Heiven gyvenimas pakrypsta pavojinga linkme. Po dvejų metų ji sugrįžta namo pasiryžusi daugiau nebepamilti jokio vyro. Heiven išties mažiausiai reikia, kad šeimos priešas Hardis Ketisas staiga išdygtų tarpduryje ir įžiebtų ugnį širdyje.
SAUGOKITĖS LAKSTANČIŲ ŽIEŽIRBŲ...
Kupinas jausmingumo ir prieštaringų veikėjų Lisos Kleypas romanas „Tos mėlynos jo akys“ įtrauks ir nepaleis, kol jums prieš akis atsiskleis sudėtingas dviejų žmonių likimas.