Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mano vardas Libertė

Mano vardas Libertė

Autorė: Lisa Kleypas

JI KILUSI IŠ VARGUOLIŲ KVARTALO.
Libertė Džouns kupina svajonių ir siekių, jie nuves ją toli nuo Velkamo Teksase... Žinoma, jeigu jai pavyks neleisti širdžiai vadovauti protui. Hardžiui Ketisui Libertė – uždraustas vaisius. Vaikinas turi didelių ambicijų, trokšta išvykti iš Velkamo, Libertė Džouns tik apsunkintų padėtį, o jam to mažiausiai reikia. Tačiau kažkokia galinga jėga traukia juodu vieną prie kito, ir ta pavojinga trauka stipresnė už juos abu.
ŠIS VYRAS – NE JAI.
Hardis pasirenka išvykti. Likusi viena su maža sesute ant rankų Libertė sutinka multimilijonierių verslo magnatą Čerčilį Trevisą. Tarp jos ir senstelėjusio turtuolio užsimezga ryšys. Kai kam atrodo, kad jis jai – saldusis tėtušis. Tačiau jų santykiai sudėtingesni, nei žmonės mano. Šiam ryšiui nuožmiai priešinasi ir Geidžas, Čerčilio sūnus.
GAUS JIE TAI, KO TROKŠTA ŠIRDYS, AR LIKIMAS JUOS IŠSKIRS?
Du vyrai. Ir viena moteris. Nuo to, ką Libertė pasirinks, priklauso, bus ji išaukštinta ar sužlugdyta. Jūs įdėmiai seksite kiekvieną jos žingsnį. O šios meilės istorijos niekada nepamiršite.