Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Grąžink mane

Grąžink mane

Autorė: B. A. Paris

Naujas kvapą gniaužiantis B. A. Paris trileris.
Finas ir Leila – jauni ir įsimylėję, visas gyvenimas jiems dar prieš akis. Kartą naktį grįždamas su Leila iš atostogų Prancūzijoje Finas užsuka į poilsio aikštelę ir trumpam palieka mylimąją automobilyje vieną. Po kelių minučių grįžęs pamato, kad jos nebėra. Apie tai Finas papasakoja policijai. Tai tiesa, bet, deja, ne visa.
Po dvylikos metų Finas – jau sukūręs naują gyvenimą su Elena, Leilos seserimi. Staiga jis sulaukia keisto telefono skambučio. Kažkas sakosi matęs Leilą. O vieną dieną prie namų Elena randa medinę matriošką – kadaise vaikystėje jodvi su Leila turėjo jų po visą komplektą. Kas čia vyksta? Ar tikrai Leila grįžo? Jei taip, ko ji nori? Ir ką gali papasakoti apie tą naktį, kai netikėtai pradingo?
B. A. Paris „Grąžink mane“ – naujas, kvapą gniaužiantis „New York Times“ ir „USA Today“ bestselerio „Anapus uždarų durų“ autorės romanas.