Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Prezidentas dingo

Prezidentas dingo

Autoriai: Bill Clinton, James Patterson

Amerikos padangę užtemdė pražūtingo teroristinio išpuolio šešėlis. Sklinda gandai, kad moderniausias technologijas pasitelkę teroristai turi rėmėjų aukščiausiuose JAV valdžios sluoksniuose. Išdavyste įtariamas net ir pats JAV prezidentas. O kai prezidentas netikėtai dingsta, baimė ir netikrumas sukausto visą šalį.
Trys dienos. Maksimali įtampa. Politiniai pasaulio galingųjų žaidimai. Ir vienas žmogus, pasiryžęs rizikuoti viskuo dėl savo šalies gerovės.
Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Bilas Klintonas ir daugybės tarptautinių bestselerių autorius Jamesas Pattersonas sujungė savo unikalius talentus ir sukūrė kaip reta tikrovišką bei kvapą gniaužiantį trilerį.
Jaudinanti ir įtraukianti istorija, neabejotinai sulauksianti milijonų skaitytojų dėmesio.