Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Pamatyti šviesą

Pamatyti šviesą

Autorė: Jay Asher

SIERA gyvena du gyvenimus. Vieną – Oregone, kur jos šeima augina eglutes. Kitą – Kalifornijoje, kur kasmet atvyksta Kalėdų laikotarpiui. Čia pardavinėdama gražiausias eglutes šeima kuria kalėdinę šventę kitiems. Siera žino, kad palikdama vieną gyvenimą visada ilgėsis kito. Trūks draugių, mėgstamos veiklos, bus sunku kaskart viską pradėti iš pradžių.
Tačiau per paskutines Kalėdas Siera sutiko Kalebą...
KALEBAS turi vieną gyvenimą – sudėtingą ir neramų. Kartą jis padarė didelę klaidą, už kurią moka iki šiol. Sugniuždytas ir savimi nepasitikintis vaikinas nesitiki Sieros supratimo. Bet Siera ypatinga. Ji Kalebo širdyje mato šviesą, kurios nemato kiti. Du skirtingi žmonės mėgina įveikti visus nesusipratimus, įtarimus ir gal net įžiebti tikrąją meilę.
Tai nuostabi istorija, vykstanti stebuklingu kalėdiniu metu, kai širdys kupinos vilties.