Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Sveikas miegas

Sveikas miegas

Autorius: W.Chris Winter

Ilgą laiką besitęsiantys miego sutrikimai yra kaip blogai atliktos plastinės operacijos – pavojingi, brangūs ir kenkiantys grožiui.
Jei norite pagerinti miego kokybę, internete rasti patarimai ir gudrybės nepadės. Turite iš tikrųjų suprasti, kas vyksta, kai jūs (ne)miegate.
Knyga Sveikas miegas – tai įdomi kelionė į miego pasaulį, padėsianti jums geriau išsimiegoti. Perskaitę šią knygą atpažinsite įpročius, kurie ne padeda, o veikiau trukdo nakties poilsiui.
Knygoje taip pat aptariama:
Kas yra homeostazė ir cirkadinis ritmas, kokia šių procesų svarba miegui.
Kodėl daugybę žmonių, dirbančių du darbus, auginančių vaikus ar užsiimančių kitomis daug energijos reikalaujančiomis veiklomis, kankina sveikatos sutrikimai. Ar tikrai svarbu išmiegoti po 8–9 valandas? Kodėl ne tik dirbti, bet ir miegoti reikėtų pagal dienotvarkę? Kokie negalavimai gresia pamaininį darbą dirbantiems žmonėms? Kodėl šviesa trukdo, pokaičio miegas gali padėti, o kofeinas, nikotinas ir alkoholis – pakenkti?