Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kaip tapti dama. 4 dalis

Kaip tapti dama. 4 dalis

Autorė: Eglė Zakaraitė

Tu žinai, kaip gyventi laimingai. Nes vos tik gimusi atsinešei aiškią viziją, kokią funkciją atliksi Žemėje. Visi šiame pasaulyje esame supažindinti su savo gyvenimo instrukcija, ir iki šiol ją kažkur giliai širdyje, sąmonėje ar pasąmonėje nešiojamės. Mes viską puikiai žinome dar prieš gimdami. Tik, kaip gaila, užaugę to nepamename, todėl skaudžiai kankinamės nesuprasdami tikrosios gyvenimo tiesos. Visas pasaulis sukasi aplink meilę ir nuo to, kaip Tu myli save bei kitus, priklausys Tavo ateitis. Viskas be išimties, tikroji gyvenimo tiesa – meilė. Meilė sau, meilė gyvenimui, meilė šeimai, meilė orui, kuriuo kvėpuoji. Viskas egzistuoja tik dėl jos. Ir visi nuolat tikrinami, kaip iš tiesų moka mylėti. Mylėti save, mylėti artimą, mylėti gyvenimą. Nes viskas gimsta iš begalinės meilės gyvenimui bei noro pažinti jį taip, kaip pažino pasaulio kūrėjas. Todėl žmogaus pareiga – pažinti ir atrasti tokį pasaulį, kokį matė kūrėjas. O jis matė tobulą, piešdamas pagal savo paveikslą. Kūrėjo tobulumas yra kiekvienoje iš Jūsų, nes Jūs esate to paveikslo dalis. Maža, bet labai, labai reikšminga. Niekada to nepamiršk!
Įtraukianti ir intriguojanti istorija tęsiasi toliau. Pagrindinė knygos herojė Marina gyvena tobulą gyvenimą. Tačiau vieną dieną ji nusprendžia, kad jis nėra toks tobulas, todėl ima svajoti apie pokyčius. O vienintelis būdas pasiekti ir gauti tai, ko ji visa širdimi trokšta, yra sužinoti, ko ji nori. Todėl ji pradeda suvokti, jog norint sužinoti, ko ji iš tiesų nori, reikia įsiklausyti į savo širdį. Tačiau ne viskas taip paprasta, nes sužinoti, kaip išgirsti save, ji turi išmokti pati. Kelionė savo širdies balsui išgirsti veda po įvairias pasaulio šalis. Tačiau netikėta pažintis pakeis jos likimą. O kaip, sužinosi tik perskaičiusi knygą. Ši istorija suteiks Tau daug pamokymų, kaip elgtis, tačiau pasirinkti turėsi pati.