Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Savęs ir visatos pažinimo link. Ketvirtoji knyga

Savęs ir visatos pažinimo link. Ketvirtoji knyga

Autorė: Violeta Petraitienė

Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos Lietuvoje jau vienuolikti metai energiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta Petraitienė, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandara, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus.
Laiškuose gausu informacijos apie Dieviškają energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę, iš kuriuose esame sutverti ir į kurią visi sugrįšime.
Tai knyga, prikelianti sielą iš miego materiniame pasaulyje, primenanti jai tai, ką buvo pamiršusi per daugybę įsikūnijimų.
Dvasiškai prabudusiems žmonėms Pakylėtojų Valdovų laiškai įtvirtins žinojimą, kad einama teisingu keliu.
Pradedantiesiems jie gali tapti įvykių, radikaliai keičiančiu gyvenimą.
To siekia ir dvasinės, aukštųjų dimensijų būtybės ir pati autorė.