Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Ko nori vyrai

Ko nori vyrai

Autoriai: Denene Millner, Steve Harvey

Svarbiausias jūsų ginklas – bendravimas ir viltis pakeisti savo vyrą – yra blogiausias ir labiausiai iš visų pasmerktas nesėkmei. Kodėl? Todėl, kad nesvarbu, ką šaukia kitos moterys nuo žurnalų viršelių, kalba televizijos pokalbių laidose, per keliones ir dienoraščiuose nuo čia iki Timbuktu, – vyrų esminių savybių niekada nepakeisi. Kad ir kokia gera būtum vyrui, kol neperprasi jo ir kas jį uždega, kas domina, kaip jis myli, tikėtina, kad jis tave apgaudinės ir žais su tavimi. Tačiau skaitydamos šią knygą galėsite pasiknaisioti vyro mąstysenoje ir geriau ją suprasti, kad įgyvendintumėte savo planus, savo svajones, savo troškimus, o svarbiausia – įsitikinsite, ar jo ketinimai rimti, ar tik žaidimas.

Steve’as Harvey ir Denene Millner knygoje „Ko nori vyrai“ atvirai atskleidžia jums, moterys, tai, ko nori vyrai. Išties yra tik trys dalykai, kurių reikia beveik kiekvienam vyrui. Viskas yra paprasta, jei juos žinai ir supranti, pagal kokias taisykles vyrai žaidžia santykiuose.

PERSKAITYKITE ŠIĄ KNYGĄ, JEIGU:
• susitikinėjate su vyru ir norite žinoti, kaip pereiti į kitą santykių lygį;
• užmezgėte rimtus, įpareigojančius santykius ir norite žiedo;
• abejojate, ar jis bus šalia, kai jums to reikės labiausiai;
• esate ištekėjusi, norite vėl pasijusti savimi ir sutvirtinti santuoką;
• pavargote nuo to, kad su jumis elgiamasi kaip su žaisliuku.

„Viskas labai paprasta: tu esi moteris, ir mes, vyrai, darysime visa, ką tik galima įsivaizduoti, kad pavergtume tavo širdį ir galėtume būti su tavimi. Tu esi varomoji jėga, verčianti mus kas rytą keltis.“
– Steve Harvey

STEVE’AS HARVEY yra verslininkas, bestselerių autorius, komikas, įvairių TV šou ir renginių vedėjas ir prodiuseris. Jo, kaip stand-up komiko, sėkmė nuvedė jį į daugybę televizijos šou ir filmų, jis tapo radijo laidų vedėju, madų pasaulio verslininku. S. Harvey 2013 m. gavo „Mėgstamiausio pokalbių šou vedėjo“ nominacijos People’s Choice apdovanojimą. Stulbinama knygos „Ko nori vyrai“ sėkmė naujai nuspalvino jo gyvenimą ir karjerą. Laidoje Good Morning America Harvey dalyvauja kaip patarėjas šeimos ir santykių klausimais, kas mėnesį Essence Magazine rašo skiltį apie santykius.

DENENE MILLNER yra “New York Times“ bestselerių autorė ir žurnalistė, parašiusi daugiau nei dvidešimt penkias knygas. Pagrindinės jos domėjimosi sritys – vaikų auklėjimas, santykiai, santuoka. Visas jas ji aptaria itin populiariame tinklaraštyje mybrownbaby.com.

Knyga „Ko nori vyrai“ žavi atvirumu ir šmaikščia ironija. Autoriai atskleidžia asmeninę savo patirtį ir skaudžias klaidas, norėdami parodyti, kad jie puikiai supranta, ką sako. Tai atnaujintas, patarimais ir įžvalgomis papildytas 2010 m. Lietuvoje pasirodžiusios knygos leidimas.

„Moterys turėtų paklausyti Steve’o Harvey, kai reikia nuspręsti, koks turėtų būti geras vyras. Steve’as Harvey suteikia nemažai puikios informacijos apie vyrus. Tai daugiau, nei jums pasakytų paprastas vyras. Steve’as Harvey atskleis viską.“
– Aretha Franklin

„Harvey vadovą būtina įsigyti norint atrakinti vyrų protą, suprasti jų žaidimus, nuspėti jų ėjimus ir išmokti pulti ir gintis.“
– Los Angeles Sentinel

„Harvey pateikia moterims stebinamų įžvalgų apie vyrų mąstymą ir pasakoja, kaip prisijaukinti tą nevaldomą žvėrį.“
– The Philadelphia Inquirer

„Remdamasis meile žvejybai, sukūriau tokią filosofiją: vyrai elgsis su moterimi tarsi žuvaudami pramogai ar maistui. Nuo to, kaip susipažinome, kaip kalbamės, kaip mezgasi santykiai, ir nuo to, kokius reikalavimus keli vyrui, nuspręsime, ar elgtis su tavimi kaip per sportinę žūklę – mesti į vandenį, ar paversti tave laimikiu – moterimi, su kuria vyras įsivaizduoja gyvenimą. Nori sužinoti daugiau žvejo sportininko ir žvejo mėgėjo skirtumų?“
– Steve Harvey