Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Sanna. Pradžios knyga

Sanna. Pradžios knyga

Autorė: Loreta Stonkutė

Loreta Stonkutė yra šešių ezoterinių romanų ir keturių vadovėlių autorė. Pagrindinė jos veiklos sritis yra astrologija ir ezoterika. Jos vedamos praktikos, meditacijos bei paskaitos nukreiptos į žmogaus sąmoningumo auginimą, savo unikalumo priėmimą. Loretos grožiniai romanai kalba apie kiekvieno žmogaus unikalumą ir būtinybę kelti sąmonės lygį, vienytis bendrai veiklai vardan šviesos ir žmonijos dvasios evoliucijos.
„Sanna. Pradžios knyga“ – tai dešimtoji Loretos Stonkutės knyga. Joje pasakojama apie dvi žmogaus gyvenimo linijas – kūno ir dvasios. Labai dažnai tie du pasauliai vienas kito nepažįsta, kartais net neigia vienas kitą. Knygoje aprašyta daug meditacijų ir pakeistos sąmonės būsenų, todėl skaityti verta lėčiau, leidžiant sąmonei pamatyti autorės piešiamą alternatyvią realybę.